nahrávám

Honza Vavřička v rozhovoru poděkoval za šanci zahrát si v Soudkyni Barbaře

 

Honza Vavřička v rozhovoru poděkoval za šanci zahrát si v Soudkyni Barbaře

Honza Vavřička v rozhovoru poděkoval za šanci zahrát si v Soudkyni Barbaře

Jan Vavřička, autor fantastických povídek a hobby herec ze Stříbra si zahrál v seriálu Soudkyně Barbara na TV Barrandov.

Jaké máš dojmy z natáčení Soudkyně Barbary?

Žijeme ve světě, který je plný televizní a filmové zábavy, showbyznysu, celebrit, ohromné nabídky televizních stanic a nekonečné záplavy online videí na internetu. Některá videa, klipy a filmy nás ovlivňují méně a některé filmové produkty s námi hodně zamávají. Mám rád, když se lidé baví.

Sám se rád směju anebo se naopak nechám dojmout ... prostě, když sledujete něco - ať už v televizi nebo na internetu, co vás rozesměje, pobaví, přinese vám to pohodu, radost a dobrý pocit - anebo se například výborně pobavíte tím, že se bojíte u hororu a pak nemáte odvahu zhasnout a jít spát, tak je to absolutně v pořádku. Strávili jste čas něčím, co vám přineslo zážitek podle vašeho gusta.

Jsem moc rád, že jsem dostal šanci zahrát si v seriálu Soudkyně Barbara v epizodě Manžel z Marsu odpůrce Honzu Paličku. Mám velkou radost, že se diváci nad tímto dílem zasmáli a pobavili, alespoň tak soudím podle reakcí, které mi přichází formou SMS nebo na Facebook. Děkuji scénáristovi Petru Smazalovi za super scénář a herečce Pavlínce Kafkové i všem ostatním ve studiu za podporu a rady při natáčení.

A teď to důležité na závěr: Přátelé, kamarádi, čtenáři a diváci, nerozvádím se! Byla to jen show! Svou skutečnou manželku Pavlinku nekonečně miluji a nikdy se jí nechci vzdát.

Chtěl bych vám všem popřát klidné, pohodové Vánoce a úspěšný a šťastný celý nový rok 2017.

Na zdraví a na vydařený nový rok si můžeme společně připít na náměstí ve Stříbře 1.1.2017 s tradičním hrníčkem horkého punče :-)

Honza Vavřička
 
Děkuji za rozhovor
 
MarS
 Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Doporučené firmy

TYTO STRÁNKY

ZAŠTIŤUJE MODELKA

KATEŘINA VOTAVOVÁ

www.rooseveltfashionstore.cz

IMAGE:

IMAGE:

IMAGE:

 

IMAGE: