nahrávám

V hotelu Central v Plzni se konala Košilatá one man show Honzy Vavřičky

 

V hotelu Central v Plzni se konala Košilatá one man show Honzy Vavřičky

V hotelu Central v Plzni se konala Košilatá one man show Honzy Vavřičky

V plzeňském hotelu Central se konala Košilatá one man show Honzy Vavřičky ze Stříbra s podtitulem Tohle vám na gyndě ani na kožním nikdo neprozradí

V plzeňském hotelu Central se konala Košilatá one man show Honzy Vavřičky s podtitulem Tohle vám na gyndě ani na kožním nikdo neprozradí. Šlo o komediální vystoupení, při kterém bavič Honza vyprávěl košilaté vtipy a veselé erotické příběhy. 

Během show vystoupily také plzeňské herečky Tereza Danihlíková a Radana Jarošová.  

Radana Jarošová je rodačka z Mostu a divadelní herečka, která se věnuje herectví od čtrnácti let. Po přestěhování do Plzně za studiem se seznámila s Karlem Hájkem, jejím divadelním parťákem, se kterým vedli po dobu sedmi let experimentální divadelní soubor A BASTA! DeKA Plzeň. Ten je divákům známý svými improvizačními novinovými divadly a také divadlem v jazyce čojč, kterému rozumí Češi i Němci. 

Se souborem Jezírko nazkoušela Radana Město Slunce a Sluhu svou pánů. Radanu Jarošovou jste mohli vidět například v dokumentu Za barokem na kole nebo ve francouzském filmu Edmond. Aktuálně můžete Radanu vídat v divadle Dialog jako hlavní hrdinku v komedii Amy. Duo Radana a Karel nyní chystá překvapení. Zatím můžeme prozradit jen to, že tomu říkají KRexit a že se máte na co těšit!

Tereza Danihlíková je herečkou v divadle Dialog v Plzni od roku 2004, dále vystupuje v pořadu Smazané skeče režiséra Petra Smazala, účinkuje na dobových módních přehlídkách a také si zahrála epizodní roli ve filmu Edmond.

Ohlasy diváků na Košilatou one man show v Plzni

Paní Jana online deníku REGIONPLZEN.CZ sdělila: "Pozvat si tohoto komika na jakoukoliv párty typu narozeniny, firemní večírek a podobně, to je rozhodně dobrá volba, protože s ním se zasměje skutečně každý. Díky za velmi příjemný večer."

Slečna Kateřina dodala: "Málo kdo mě dokáže rozesmát, jsem taková ledová královna, avšak při košilaté show jsem ze smíchu nevycházela. Doufám, že se ještě potkáme, za mě určitě palec nahoru."

Zdroj: http://www.regionplzen.cz/zpravodajstvi/v-plzenskem-hotelu-central-se-konala-kosilata-one-man-show-146174/Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Doporučené firmy

TYTO STRÁNKY

ZAŠTIŤUJE MODELKA

KATEŘINA VOTAVOVÁ

www.rooseveltfashionstore.cz

IMAGE:

IMAGE:

IMAGE:

 

IMAGE: