nahrávám

O SVATOJÁNSKÉM VEČERU KŘTILI DVD VOLFŠTEJN

 

O SVATOJÁNSKÉM VEČERU KŘTILI DVD VOLFŠTEJN

O SVATOJÁNSKÉM VEČERU KŘTILI DVD VOLFŠTEJN

Tradiční Svatojánský večer se letos konal v černošínských muzejních zahradách. Hlavním tahákem pro návštěvníky byla premiéra filmu Volfštejn z autorské dílny Libora Marka, který se svým štábem připravil 43 minut dlouhý dokument, který vypráví příběhy šlechtického hradu u Černošína.

Dva moderátoři provází diváka záhadami, upozorní na různé zajímavosti, ve filmu jsou i staré fotografie a oživené pradávné pověsti. "Bylo to devět měsíců práce, ale když jsem viděl reakce a slyšel ohlasy návštěvníků, tak myslím, že to stálo za to, což nás všechny moc těší. I sami vystupující říkali, že v Černošíně byla skvělá návaznost a spolupráce s diváky. Překvapila nás i pěkná účast a počasí byl skvělý bonus. Zájemci o DVD si jej mohou koupit v černošínském muzeu," uvedl Libor Marek.
I paní Růžená Šperlová z Přimdy si večer s dětmi užívala. "Mám zde v Černošíně příbuzné, tak jsme tu s nimi, je to takové rodinné setkání. Překvapilo mě pěkné zázemí v této zahradě, takové akce se sem hodí, navíc šlo o opravdu krásný program pro všechny. Rozhodně jsme se bavili a odnášíme si pěkný zážitek," řekla mladá maminka.
Starosta byl mezi těmi, kdo křtil DVD. "Myslím, že šlo o pěkný a vydařený počin této skvělé filmařské party, za což jim a i všem dalším vystupujícím moc děkuji. Filmování přineslo jistě mnoho hodin práce, ale výsledek za to stojí. Celému štábu přeji mnoho dalších podobných úspěchů a Černošínským děkuji, že přišli akci podpořit," uvedl starosta města Miroslav Plincelner.
V celovečerním programu viděli návštěvníci šermdivadlo Clatonii z Klatov, kejklíře Petra Theimera, skupinu historického šermu  Zlatý Grál z Tachova a ohňovou show.

MarS

Další fotografie najdete na sihelska.stribro.cz (od 27.6.)
Video později.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Doporučené firmy

TYTO STRÁNKY

ZAŠTIŤUJE MODELKA

KATEŘINA VOTAVOVÁ

www.rooseveltfashionstore.cz

IMAGE:

IMAGE:

IMAGE:

 

IMAGE: