nahrávám

PES PŘEŽIL NEHODU, TEĎ HLEDÁ NOVÝ DOMOV!

 

PES PŘEŽIL NEHODU, TEĎ HLEDÁ NOVÝ DOMOV!

PES PŘEŽIL NEHODU, TEĎ HLEDÁ NOVÝ DOMOV!

Arik přežil svoji smrt, teď čeká na novou rodinu - Je to asi dva měsíce, kdy našli cyklisté v příkopu malého tmavého pejska. Zdálo se jakoby spal, bylo však jasné, že ho zřejmě srazilo auto.

Po veterinárním vyšetření bylo jasno. Pes měl otřes mozku, trvale poškozené oko, chrupavku na uchu a vyraženo pár zubů. Stav nasvědčoval nárazu. Oko mu muselo být vyňato. V útulku dostal jméno Arik a nyní čeká na novou rodinu. Žít bez oka nebere jako handicap, ale jako svoji přednost. V útulku se na něj stojí fronta a lidé se dohadují, kdo s ním půjde ven. 


ARIK
pes, čipovaný, kastrovaný
2 roky
kříženec šeltie (váha cca 8 kg)
Kdo měl někdy psa, bude na něj vzpomínat asi po celý život. V těch vzpomínkách si člověk vybavuje i sebe: jak se stával lepším, jak ho zušlechťovala péče, kterou poskytoval tvoru, jenž mu byl bezmezně oddán a za svou věrnost nic nevyžadoval. Malý, přítulný, Arik má o své rodině jasno. Hledá k sobě rodinu s velikou náručí, teplým objetím, laskavou dlaní k pomazlení. Člověka, který dobře vaří, rád si hraje, rád běhá do přírody a navečer odpočívá u televize. Je to aktiva, aktivista, aktivňák, prostě živé zvířátko, co vám přinese míček, mončičáka, klacík. Přeskočí každou překážku, přeběhne "áčko", prosviští tunýlkem. A ještě se za vámi bude každý otáčet, protože kolemjdoucí a přihlížející upoutá svým dokonalým vzhledem. Můžete na něj balit třeba ženský, jen dobře vybírejte, protože Arikovi se líbí každá. Má božskou povahu a charakter, dokonalý vzhled s nenahraditelným šmrncem. Fenky snese a pejsky si vybírá - zprvu na ně štěká a má z nich spíše strach, po nějakém čase je vše v pořádku. Nesmím opomenout k inzerátu dopsat: značka - spěchá! Miluje lidi, zbožňuje jejich přítomnost. Hodí se na zahrádku k domečku, se spaním v obyváčku na dečce nebo křesílku. Ani byten nepohrdne. Přehnaně neštěká. Hygienické návyky má a venčí se zásadně venku - spokojený však bude venku i uvnitř. Arička srazilo auto a museli mu vzít očičko, neomezuje ho to v životě a neohrožuje to jeho zdraví. Je to úplně normální a atraktivní pes. 

CHCETE ARIKA? 

Provozovatel: Gabriela Jägerová
Kapacita: 20 psů
Telefon: 724 583 768 - útulek a informace o pejscích 
Mail: psiutulekusmudliny@seznam.cz
Číslo účtu: 194210638/0600
IČO: 753 31 756Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Doporučené firmy

TYTO STRÁNKY

ZAŠTIŤUJE MODELKA

KATEŘINA VOTAVOVÁ

www.rooseveltfashionstore.cz

IMAGE:

IMAGE:

IMAGE:

 

IMAGE: