nahrávám

PREZENTOVALI MĚSTO ČERNOŠÍN A ŠKOLU, A TAK BYLI OCENĚNI

IMAGE:

              
*
            ČÍ ŽIVOT JSI DNES OBOHATIL?
*

PREZENTOVALI MĚSTO ČERNOŠÍN  A ŠKOLU, A TAK BYLI OCENĚNI

PREZENTOVALI MĚSTO ČERNOŠÍN A ŠKOLU, A TAK BYLI OCENĚNI

Černošín – Téměř dvě desítky žáků ze Základní školy v Černošíně se sešly na tamní radnici, kde je uvítal starosta města Miroslav Plincelner. Šlo o žáky, kteří výrazně reprezentují město svými mimoškolními výsledky v různých kroužcích a soutěžích.

 Oceněni tak byli žáci z dopravního kroužku pod vedením Nadi Pézlové (2. a 4. místo v republikové soutěži v Táboře), Taneční kroužek 11 Stars pod vedením Veroniky Merglové (3. místo na krajské soutěži v Plzni), rybářka Kateřina Vávrová – kroužek mladých rybářů vede Miroslav Hubálek (3. místo v krajské soutěži rybolovné techniky ve Kdyni), dále byl oceněn za skvělé výsledky ve stolním tenise Václav Myška ml. a děti z kroužku kreativního tvoření pod vedením Zuzany Vávrové. „Musím říci, že jsem na všechny tyto děti velmi pyšný a je mi jasné, co času a úsilí tomu dají. A je také výbornou prací jejich vedoucích, kteří se jim pravidelně věnují na úkor svého volného osobního času. Všem moc gratuluji,“ uvedl starosta města Miroslav Plincelner.
Mezi oceněnými byly také Kristýna Val’ovská  a Michaela Franková, které prezentují školu v dopravní soutěži BESIP. „Náš tým zvítězil v oblastním i krajském kole, proto jsme všichni postoupili na republikové do Tábora. Tam se naší škole povedlo získat 2. a 4. místo. Mají tam veliké dopravní hřiště.  Tábor je velmi hezké město, byli jsme se podívat i na Housův mlýn,“ uvedly za celý tým slečny Val’ovská a Franková.
Na krajské kole taneční soutěže CZECH DANCE TOUR 2017 byla  také  tanečnice z dívčí taneční skupiny 11 Stars Veronika Šnejdarová. „Přivezly jsme si třetí místo, a měly jsme radost, byla to naše úplně první velká soutěž. Chodím tančit třetím rokem, moc mě to baví, trénujeme jednou až dvakrát týdně. Naše vedoucí Veronika je moc fajn. Ještě také chodím na hasičský kroužek,“ uvedla Šnejdarová.
Závěrem se děti podepsaly do městské kroniky a vydaly se na občerstvení, které dostaly jako poděkování od radnice spolu s cenami.

Martina SihelskáLíbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Doporučené firmy

TYTO STRÁNKY

podporuje i světoznámá
modelka

KATEŘINA WOHLMANN VOTAVOVÁ

www.rooseveltfashionstore.cz

IMAGE:

IMAGE:

a také skvělý spisovatel:

JAN VAVŘIČKA

IMAGE: 

RÁDA PODPORUJI:

STŘEDISKO VÍTEČEK 
ČERNOŠÍN


ZÁCHRANNOU STANICI
ŽIVOČICHŮ V BUBLAVĚ

PSÍ ÚTULEK
U ŠMUDLINY V TACHOVĚ