nahrávám

SLOŽÍME SE NA AUTO PRO FILÍPKA?

 

SLOŽÍME SE NA AUTO PRO FILÍPKA?

SLOŽÍME SE NA AUTO PRO FILÍPKA?

Nejen Stříbrští se zapojili do pomoci pro postiženého Filípka, jehož rodiče potřebují vůz s úpravou pro umístění polohovacího vozíčku.

Osud postiženého Filipa z Ostrovců sledují na Tachovsku všichni. Jeho rodiče potřebují k přemisťování větší vůz s úpravou pro vozíček. Kdo může, pomáhá aspoň nějakou korunou. A jak to právě po dvou měsících do vyhlášení sbírky vypadá? Na kontě je nyní kolem 50 tisíc korun.

Hezkou zprávou je, že se ozval se cyklokrosař - trojnásobný mistr světa Zdeněk Štybar z Belgie, který podpoří Filípka na dálku finančním obnosem. Dále příští týden probíhá krajské zastupitelstvo, kde se pan poslanec Václav Votava pokusí zeptat na nějaký vyřazený vůz například od záchranné služby a podobně.  
Pro Filipa jse vytvořen transparentní účet:  223212123/0600

Jeho stav můžete průběžně sledovat zde:  https://www.moneta.cz/firmy/instituce-a-verejna-sprava/transparentni-ucty/001?accountNumber=223212123

 V Černošíně v muzeu začal prodej kalendářů tamního tanečního spolku 11 Stars pod vedením Veroniky Merglové, ve Stříbře plánují Jazzový koncert, který pořádají Dolníci města Stříbra ve spolupráci s Muzeem minerálů Duchmaus Stříbro. Koncert ve Stříbře se bude konat 6.10. od 19 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie.
V Černošíně bude pak 13. 10. charitativní večer s tanečním vystoupením. Na akci budou také rodině předány šeky s vybranou částkou.

Pomozte! Víte, kde vyřazují větší auto, které by dále mohlo sloužit? Pošlete pár korun? Máte i jiný nápad?

TV záznam z TV Barandov zde:  https://www.youtube.com/watch?v=jeTWYPzq6zg&feature=youtu.be

ZDE informativní články o stavu rodiny Směšných:

http://sihelska.stribro.cz/2017/05/pomuzete-filipkovi/

http://sihelska.stribro.cz/2017/07/rodicum-filipka-prijel-pomoci-poslanec-vaclav-votava/

http://sihelska.stribro.cz/2017/07/52708/Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Doporučené firmy

TYTO STRÁNKY

ZAŠTIŤUJE MODELKA

KATEŘINA VOTAVOVÁ

www.rooseveltfashionstore.cz

IMAGE:

IMAGE:

IMAGE:

 

IMAGE: