nahrávám

TROUBILY SIRÉNY - HASIČI MĚLI OSLAVY!

 

TROUBILY SIRÉNY - HASIČI MĚLI OSLAVY!

TROUBILY SIRÉNY - HASIČI MĚLI OSLAVY!

Černošín - Velké oslavy s bohatým programem si připravil Sbor dobrovolných hasičů v Černošíně v rámci oslav 135. výročí od založení. Hlavní program začal úderem poledne, kdy se celkem dvanáct sborů dobrovolných hasičů z okolí vydalo průvodem po Černošíně.

 Více řekl starosta SDH Černošín František Hrubý. "Přijelo nás podpořit dvanáct sborů a přijeli i významní hosté, mimo jiné bych uvedl například pana poslance Václava Votavu, ředitele krajské správy HZS Františka Pavlase a další. Chtěl bych poděkovat všem, kteří nás podpořili při organizaci, ať už kolegům, přátelům či městu Černošínu. Počasí nám vyšlo a věřím, že se zase brzy uvidíme při nějaké akci, například v létě při loučení s prázdninami a podobně," řekl Hrubý.
Václav Votava ocenil dlouholetou činnost sboru. "Sto třicet pět let, to už je opravdu velká historie. Takových spolků a sborů si nesmírně vážím a rád je podpořím. Obzvláště hasiči si zaslouží velké uznání, neboť pracují dobrovolně, zadarmo a na úkor svého času s bližními," řekl veřejně Václav Votava.
Počasí se drželo rozumně, nepršelo, slunce pod mrakem, a tak si lidé užívali programu, ve kterém vystoupila taneční skupina 11 Stars z Černošína, Tachovské mažoretky, Amati Band ze Stříbra. Navíc návštěvníci viděli i požární útok v podání hasičského potěru. Vše se zájmem sledovala i Alena Hreusová. "Děti zvládly útok v pohodě, je dobře, že se to učí a že vůbec v dnešní době mají ještě o něco takového zájem. U nás v rodině jsou také dobrovolní hasiči, já bývala i u Červeného kříže. Jinak akci chválím, počasí vyšlo akorát, ještě se těším na hudbu a vystoupení tanečnic i mažoretek," uvedla černošínská účastnice akce.

Video bude do 24 hodin.

MarS
 Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Doporučené firmy

TYTO STRÁNKY

ZAŠTIŤUJE MODELKA

KATEŘINA VOTAVOVÁ

www.rooseveltfashionstore.cz

IMAGE:

IMAGE:

IMAGE:

 

IMAGE: