Inzerce

Inzerce - rady - podnikání

Paní Marcela Faltýnová oslavila milou čtyřicítku, ale tento věk by jí nikdo nehádal. Žije aktivním životem, a proto vypadá mladší. Její původní vzdělaní můžu jednoduše popsat jako strojařinu. Několik let se pak i této profesi věnovala jako kontruktérka, vedoucí výroby a také byla manažerkou údržby.

Baštírna Gondola - to je super obědová restaurace v centru Plzně. Já tam prostě musela jít na kontrolu. A tak se teď s vámi podělím o zážitek! Tento nově otevřený rodinný podnik se nachází v centru Plzně, pod náměstím u oblíbeného parkového komplexu s jezírkem, mezi Plzeňany nazývaným "Mlýnská strouha". Já si tam opravdu pochutnala!

Zubní náhrady představují dnes již známé odvětví v oblasti dentální péče. Nabízejí řešení pro různé úrovně ztráty zubů. Dělíme je na fixní a snímatelné. Od tradičních můstků, které nahrazují jeden či více chybějících zubů, až po zubní korunky. Tyto vymoženosti umožňují pacientům obnovit funkci i estetiku jejich úsměvu.

Vítejte na palubě vaší motorky, kde každá zatáčka přináší nový příběh a každá rovná silnice láká na nové dobrodružství. Cestování a dovolená na motorce v České republice jsou spojeny s nekonečnými možnostmi objevování malebných krajin, historických památek a kouzla, které se skrývá za každým kopcem a za každou zatáčkou.

Poslední dobou mě zlobí záda. Chce to masáž, ale asi ne tu klasickou, jak správně tuším. Tak jsem se přes doporučení dostala do plzeňského studia Life Energy. Vyslechl mě Pavel Zítek, terapeut, masér a hlavně člověk, který dokáže posoudit, jakou péči vaše tělo potřebuje.

Cyklistika je i mezi ženami stále populárnější, čemuž se přizpůsobuje i samotný trh, přičemž existuje spousta modelů navržených speciálně pro něžné pohlaví. Vybrat správné kolo je velice důležité, protože se to podepisuje na komfortu, bezpečnosti i celkovém zážitku z jízdy. V následujících řádcích vám představíme několik klíčových aspektů, které...

Výběr ideálních pánských džínů může být výzvou, ale díky pečlivě navrženým kolekcím značky MEDICINE může každý muž najít model, který dokonale padne jeho postavě a životnímu stylu. Džíny jsou základem pánského šatníku, takže je dobré vybrat si takové, které nejen skvěle vypadají, ale také nabízejí pohodlí po celý den. MEDICINE nabízí džíny vyrobené...