Celebrity

Celebrity

Co má společného Burma Jones, Mercy Street, Mr.Elastik Orchestra a Děda Mládek Illegal Band? Jde o společného jmenovatele, vlastně muzikanta, zpěváka, ale také učitele Marcela Mersi Marka. Ten se při muzikantské pauze ještě zdokonalil v další profesi, začal tvořit digitální technikou obrazy. Několik jich nyní můžete vidět v kladrubském muzeu. A jak...

Argema

02.11.2023

V rámci tradiční poutě se v obci Třemešně na Tachovsku konal mimo jiné koncert skupiny Argema. Ačkoliv pršelo, fanoušci ze širokého okolí nezklamali a přijeli si se skupinou zazpívat i zatančit. A klidně při tom mávali deštníky. A co je také zajímalo? Jak se jejich oblíbení muzikanti mají!

Když se spojí práce muzikanta a fotografa. Bubnuje u nejznámějších skupin, můžete jej potkávat ve společnosti Daniela Hůlky, Jaromíra Nohavici, mohli jste ho vidět i u Lucie Bílé, ale také umí využít všech možných zvukových efektů nejen z bubnů ale i z dalších zvučných nástrojů. Spolupracuje také se skladatelem a dirigentem Martinem Kumžákem.

Když měl Pavel Callta začít zpívat na stříbrském stadiónu, začínalo pršet. Lidé ale zůstali před pódiem a zpívali s ním. Po koncertě pak s úsměvem rozdával autogramy a fotografoval se s fanoušky. Našel si čas i na rozhovor.

Charismatický a usměvavý zpěvák Martina Maxa nedávno zavítal do stříbrského kulturního domu, kde se konal Městský ples, pořádaný tamním kulturním střediskem. I tam se za ním vydaly jeho fanynky, které si vyžádaly autogramy a společné fotografie.

Ples Úněšovského statku, který se konal 24. března ve stříbrském kulturním domě moderoval plzeňský Petr Jančařík. A ujal se toho mistrovsky, na plese přivítal i skvělou zpěvačku Heidi Janků, taneční školu Gregoriades i hlavního sponzora.

Ples Úněšovského statku, který se konal 24. března ve stříbrském kulturním domě, měl bohatý program a díky tomu tam zazpívala - a dokonce i tančila na parketě - zpěvačka Heidi Janků. Na ples ji doprovodil i manžel Ivo Pavlík.
Před vystoupením se "čančala" v šatně a ochotně mi odpovídala na otázky. Mimochodem, protože jsem ji viděla bez líčidel, tak...