Modelka Kateřina Wohlmann Votavová čeká miminko!

03.04.2024

A je to tady! Už dlouho fanoušci modelky Kateřiny Wohlmann Votavové čekají na zprávu, zda jejich ikona někdy ohlásí radostné očekávání. Ten okamžik právě nastal a pokud vše bude v pořádku, vykoukne malé štěstí na svět v srpnu. Budoucí tatínek Jiří Wohlmann je prý nadšený a moc se těší. A protože se s mladou paní Kateřinou Wohlmann Votavovou znám, neboť své dětství a mládí prožila ve Stříbře na Tachovsku, musela jsme se nutně přidat k zástupu prvních gratulantů a samozřejmě jsem Katku ihned vyzpovídala. Zde tedy úplně čerstvá reportáž!

Katko, myslím, že Vám mohu přát ze srdce i za mnoho stříbrských obyvatel, kde Vás stále mají rádi a sledují Vaši životní cestu i úspěchy nejen v Česku. Vy jste se narodila ve znamení Kozoroha - v čínském horoskopu jako ohnivý tygr, což ukazuje Vaši citlivost a zároveň bojovnost. Dnes je Vám krásných 38 let (narozena 28.12. 1986 v Kadani) a čekáte vytoužené miminko.

Kdy jste se dozvěděla radostnou zprávu?

Upřímně? Zjistila jsem to přesně na Štědrý den odpoledne. Prostě vánoční dárek. Pokud se vše podaří jak má, tak v srpnu budeme opravdová rodina.

Chtěla byste holčičku nebo chlapečka, už máte vybraná jména a vybranou porodnici?

Budu upřímná. Mně je to opravdu jedno. Kluk nebo holka, starost to bude stejná. Jména máme jasné od začátku. Vlastně možná ještě dřív než bychom úplně řešili otázku dětí a shodli jsme se na tom.

Jak reagoval manžel na radostnou zprávu?

Manžel je úplně nadšený. Řekla jsem mu to hned po zjištění. Vzhledem k mému zdravotnímu stavu jsem to musela řešit. V minulých letech jsem zažila tři nepovedená těhotenství. Tady to bylo sice zkusíme ještě jednou a uvidíme, ale už jsem byla připravená i na další variantu těhotenství, a to v podobě injekcí na ředění krve. Mám totiž Leidenskou mutaci (srážlivost krve) a muselo se to tedy podchytit co nejdříve. Což doufám, že se teď stalo☺️. Jsem pod větší kontrolou skvělých doktorů, tak uvidíme. Dělám maximum, tak uvidíme, co na to paní příroda.

Nebude se Vám stýskat po mole a obchůdku?

Proč by se mi stýskalo? Těhotenství není nemoc. Obchod jede dál se mnou a když tam zrovna chvíli nebudu, tak moje úžasné kamarádky, parťačky a zároveň prodavačky to v pohodě zvládnou. Jsou se mnou v tom od počátku a je to i jejich dítě. No, a módní molo? Něco odchodím i jako "těhule" a po porodu už mám termíny přehlídek, tak se snad dám brzy do kupy.

Kde nyní žijete?

Momentálně žiju půl na půl v Českých Budějovicích a Prahou. Ale svůj domov mám v jižních Čechách. Miluju ten kraj, naši vesnici i město.

Dětství jste strávila ve Stříbře, ale původně jste žila s rodiči jinde?

Tak, ačkoliv jsou moji rodiče z Domažlic, tak já jsem narozená v Kadani, to je okres Chomutov, kde jsme v tu dobu žili. A zhruba někdy od mých tří let jsme začali žít ve Stříbře.

Spousta dívek si jistě přála být modelkou, Vám se to dokonce splnilo. A práce Vás stále baví, co všechno děláte, kde býváte nejvíce?

Stále se věnuji modelingu, focení, ale samozřejmě s přibývajícím věkem to je spíše moje hobby. Teď se momentálně stahuji zpět k produkcím (akce na klíč), choreografie atd., což jsem dělala i v minulosti. V Českých Budějovicích mám už 11 let svůj milovaný Roosevelt Fashion Store butik, a to je můj druhý domov a teď chystám ještě pobočku naší značky Oxo Bubble tea.

Práce hodně, máte ještě třeba i jiné hobby?

Moje hobby je celý můj život. Vše co dělám je takový koníček pro mě. Ať už je to butik, modeling, produkce. Nicméně u čeho opravdu relaxuji je vaření, sport a aktivita.

Co byste si přála a co byste přála čtenářům?

Já každému přeji, aby byl šťastný ve svém životě, aby žil svůj vysněný život a nepoměřoval ho s druhými, protože to co leckdy vypadá na oko jako super, vůbec tak být nemusí a každý máme jiné hodnoty.

A my přejeme Vám, a´ť se vše podaří a těšíte se z každého nového dne. Děkuji za rozhovor! :-)

Martina Sihelská

Foto: osobní archiv K.W.V

KOPÍROVÁNÍ JE ZAKÁZÁNO, ČLANEK LZE ZAKOUPIT - STAČÍ NAPSAT NA E-MAIL. PŘÍPADNĚ LZE SDÍLET TENTO ODKAZ. :-)