Baštírna Gondola - to si teda pochutnáte!

12.06.2024

Baštírna Gondola - to je super obědová restaurace v centru Plzně. Já tam prostě musela jít na kontrolu. A tak se teď s vámi podělím o zážitek! Tento nově otevřený rodinný podnik se nachází v centru Plzně, pod náměstím u oblíbeného parkového komplexu s jezírkem, mezi Plzeňany nazývaným "Mlýnská strouha". Já si tam opravdu pochutnala!

Jedná se o obědovou restauraci s otvírací dobou 10:30 – 14:30 hod. s možností si jídlo ihned odnést vakuované v hermetickém obalu. Takže je vám jasné, (kdo mě znáte), že jsem se nabaštila a ještě byl zákusek a bašta domů! (Když já tak ráda jím )
Pokud jste milovníky klasické poctivé české kuchyně a příjemného rodinného prostředí, tak tento podnik nesmíte při návštěvě Plzně minout.
Baštírna se nachází v Pallově ulici 12. Pokud pojede tramvají č. 2, tak vystupte v Pražské ulici nebo na Anglickém nábřeží a za pár minut jste u Baštírny. Fotbaloví fanoušci to mají "co by kamenem dohodil" od slavného fotbalového stadionu ve Štruncových sadech. Pokud se na oběd vydáte autem, doporučuji zaparkovat v parkovacím domě Rychtářka, na velkém parkovišti pod Bohemkou, nebo někde v přilehlých uličkách kolem náměstí s výjimkou Pallovy ulice.
Maminky s dětmi mile překvapí vybavený dětský koutek, kde se vaše ratolesti budou cítit jako doma a vy si budete moci v klidu vychutnat báječnou kuchyni. Jak říká šéfová Adéla Zuberová. "Zakládáme si na kvalitních surovinách, velkých porcích a lidových cenách. Těmito zásadami se řídíme již několik desítek let a díky tomu, jsme vybudovali hojně navštěvovanou síť Baštíren, nejen po Plzni. Maminky mohou být i jíst s dětmi u herního koutku, dát si i zákusek s kávou. Poté se můžete vydat na malou procházku do přilehlých parků s lavičkami, dětským hřištěm, lezeckou stěnou a úchvatným jezírkem s rybičkami. Najíst se, zrelaxovat a načerpat síly do další práce," říká s úsměvem sympatická Adéla Zubarová.
Milý personál včetně majitelky Adély Zuberové Vám bude zcela k dispozici a rychle vyhoví vašim přáním.
Denní nabídka okolo 20 druhů jídel jistě všechny mile překvapí a vybere si i ten nejnáročnější návštěvník. "Zapít vše můžete plzeňským dobrým pivem, pro řidiče pak máme připravenou točenou malinovku, kofolu nebo různé druhy Birellů. Po obědě vám jistě přijde vhod kávička s domácím zákuskem. Přijeďte se podívat, ochutnat naší jedinečnou kuchyni a užít si krásné místo v centru Plzně," posílá pozvání vedoucí Zubarová.

Já ještě dodám, mají krásné čisté toalety, kde je přebalovací pult, můžete si tam také objednat salonek na svatbu, setkání, večírek apod... a taky jsou tam hezké holky! :-)

Více info na: +420 724 208 272
e mail: bastirnagondola@seznam.cz
Sledujte také na facebooku Baštírna Gondola - kde je denně aktuální menu!