Petr Jančařík ve Stříbře

20.10.2023

Ples Úněšovského statku, který se konal 24. března ve stříbrském kulturním domě moderoval plzeňský Petr Jančařík. A ujal se toho mistrovsky, na plese přivítal i skvělou zpěvačku Heidi Janků, taneční školu Gregoriades i hlavního sponzora.

Vtipně navazoval z jednoho bodu programu na druhý. A pokud mohu hodnotit a podle slov dam v sále, je to prostě šik chlap! Aby ne, když se narodil hned první den v roce, tedy 1. ledna 1952. 

Petře, jak se Vám tady ve Stříbře dnes líbí? Je to vidět, je tu fajn, lidé se baví a tak to má být. Příjemná atmosféra. 

Vy nejenom moderujete, ale také i učíte? Ano, učím dokonce na dvou školách, a to rétoriku a komunikaci a pak ještě etiku veřejného vystupování. 

Jezdíte na Tachovsko pravidelně? Ano, znám to tu, často tu mívám různá klubová vystoupení, nebo moderuji podobné akce.

Pokud vím, žijete v Plzni, kde se dá v tak velkém městě nejlépe relaxovat? Tak já nejraději utíkám k boleveckému rybníku, tam je krásné prostředí. Ale mám také rád Božkovský ostrov, kde je mnoho pěších stezek. 

A když byste měl doporučit nějaké hezké místo mimo Plzeň? Tak těch je hodně. Rozhodně mám rád Šumavu, dokonce tam máme chalupu. Šumava je nádherná, to Vám asi řekne každý. Také obdivuji Kladskou nad Mariánskými Lázněmi.

01.04.2017 

 

K vizuálnímu členění textu slouží obrázkové sekce

Kromě nadpisů vám s členěním textu na správných místech pomohou i obrázkové sekce. Jednotlivé odstavce vašeho článku oddělte obrázky, které vhodně doplní obsah.

Pokud uvádíte důležitá slova či myšlenky, použijte pro zvýraznění textu citaci.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et.