Monika Bagárová v Plzni

19.10.2023

Druhý dubnový víkend, přesněji 8. dubna 2017 na Den Romů se v plzeňském obchodním centru konal koncert zpěvačky a finalistky Československé Super Star Moniky Bagárové spolu se slovenským raperem Egem. Oba zpěváci přitáhli k pódiu mnoho posluchačů, kteří s nimi zpívali, tleskali, tančili. Po akci se konala i autogramiáda.


Monika Bagárová je příjemná mladá dáma, byť měla málo času, ochotně věnovala pár minut k rozhovoru. A to mě lidé odrazovali, hele, ta s Tebou nepokecá, určitě bude nafoukaná. Tak teda nebyla a je mi sympatická. 

Říkají o Vás, že jste kočka a mají pravdu. Navíc jste talentovaná. Po kom jste obojí zdědila?    

Tak, moje maminka je moc krásná, takže asi něco po ní a něco po tatínkovi, ten je zaze maďarský Rom a nějak se to asi namíchalo (smích). A talent? Táta je bubeník, děda hraje na cimbál, muziku prostě máme v rodině. 

Muži si Vás rádi prohlížejí, jak to vnímáte?

Tak, ono je to z jedné strany samozřejmě příjemné, ale na druhou stranu nechci, aby to třeba jejich partnerky nějak špatně vnímali. Mám ráda všechny lidi kolem sebe. 

Jaké máte plány v tomto roce, bude z Vás učitelka?

Tak ještě mi chybí jedna zkouška a snad třeba i bude. Ale učení si zatím spíše nechávám jako taková zadní vrátka. teď se hlavně věnuji zpěvu, připravuji dvě nová alba a chci ještě s kapelou dále jezdit, cestovat, zpívat.

Přijedete i za fanoušky na Tachovsko?

Teď zrovna ho ještě v kalendáři nemám, ale pokud se vyskytne nějaká akce, kde by měli zájem, tak ráda přijedu. 

Jste hezká, fotogenická, máte pěkné míry, nezvažovala jste někdy i kariéru modelky?

Jé, tak to vůbec ne, to mě ani nikdy nenapadlo! Je fakt, že pár reklam mám za sebou pro určité kosmetické firmy, kde jsem jejich tváří, ale vysloveně jen modeling asi dělat zatím nechci. 

Kariéru máte pěkně rozjetou, máte přítele, co třeba rodina, je někdy v plánu?

Samozřejmě, budu chtít mít i rodinu, ale zatím si myslím, že je brzy. Možná tak za čtyři roky, to už bych nad tím přemýšlela. 

Jak si představuje ideální dovolenou?

No, ležet, odpočívat, úplně vypnout, na nic nereagovat. 

Díky za rozhovor. 

10.04.2017