Kulturním domem ve Stříbře duněly devadesátkové hity!

21.04.2024

Stříbrský kulturní dům v sobotu ožil diskotékou, na pódiu to rozbalili DJ Disco týmu Umakart & Hallogen. Taneční hity 80. a 90. let si nenechali ujít přespolní ani domácí a na parketě se mísily všechny generace. Kromě zahraniční diskotékové scény zazněly i české a slovenské skladby, a také rockové hity. V přestávce vystoupila i taneční škola E.B.T.S. 

A že hudba spojuje všechny generace, potvrdila i Petra Zvonková ze Stříbra. "Skvělá nálada, hudba, připomněla jsem si zpátky své pubertální mladá léta a vlastně jsem si připadala stále stejně, jako kdyby těch třicet let navíc nebylo. Hezké kulturní prostředí, takové akce uvítám častěji, je fajn si zatančit, vybít i nabít baterie, ten večer měl prostě náboj," řekla s úsměvem tanečnice. Na akci přišel i Václav Hornát, který má rád všechny hudební žánry, ač je srdce nejvíc rocker. "Bylo to super, pořádně jsme zapařili. Já mám rád takové akce, kde člověk potká spoustu přátel, popovídá si, dá pivko, zatančí, takže za mě dík pořadatelům! A těším se na další akci," smál se Václav Hornát.

Oslavit narozeniny s přáteli se vydal také Martin Pendl. "Včerejší akce byla jako každý rok úžasná. A bylo to i o atmosféře, která byla dokonalá. Každý rok se člověk těší na tuto akci, protože ví že bude vždy stát za to," tančil s vervou oslavenec Martin Pendl.

Omlouvám se na kvalitu snímků, můj fotoaparát skončil, mám starší náhradu od kamarádky, ale zatím s ním neumím v interiéru, kde ještě lítají barevné efekty...

Kdo mi ještě pošlete fotky DO MAILU! (na sihelskamartina@seznam.cz), dodám je to této fotogalerie, kde si každý může foto vzít! :-)

FOTOGALERIE Z DISKOTÉKY ZDE