Pavel Callta: Chystám páté album

20.10.2023

Když měl Pavel Callta začít zpívat na stříbrském stadiónu, začínalo pršet. Lidé ale zůstali před pódiem a zpívali s ním. Po koncertě pak s úsměvem rozdával autogramy a fotografoval se s fanoušky. Našel si čas i na rozhovor.

*Reportáž na Českém rozhlase Plzeň ZDE* https://plzen.rozhlas.cz/pavel-callta-zpival-v-desti-9060821

Jak se vám líbilo ve Stříbře?  Bylo to tu skvělé, je škoda, že začalo pršet, ale zdálo se, že to ani nikomu nevadí, takže jsem byl rád, že koncert pokračuje.

Vy jste hlásil, že jste trochu nachlazený. Ano, to je pravda, včera mi nebylo moc dobře a musel jsem si vzít paralen. Nechtěl jsem své fanoušky zklamat a koncert zrušit, ale nakonec se vše skvěle podařilo.

Ale fanynky byly asi zklamané, že nedostanou pusu. Nemyslím, věnuji se všem, podepíšu se jim, vyfotím se s nimi. Žádné líbání by stejně neproběhlo.

Vydal jste už čtyři alba, to poslední vyšlo o Vánocích, plánujete další tvorbu? Určitě, teď nejdříve chci vydat jeden singl, myslím během podzimu, že by to mohlo vyjít. No a počátkem dalšího roku bych už rád měl hotové páté album.

Nevydáte se ještě na dovolenou? Já se nedávno vrátil z Barcelony, takže spíše ne. Nebo, pokud pár dní vyjde, tak bych se tam ještě rád na pár dní vrátil. Kamarád tam bydlí, je tam moře a spousta krásných míst. Ideální místo na relax. Ale jinak se teď chci hlavně věnovat muzice a nahrávat.

Co byste vzkázal nejen fanouškům? Užijte si zbytek roku a vyhýbejte se nemocem. Buďte na sebe opatrní. A snad zase brzy na viděnou na některém z mých koncertů. 

Děkuji za rozhovor.