Podzim je tu, jdeme pro draky, boty a čepice do Trisportu!

25.10.2023

Podzimní výbavu už všichni máme? Nebo nám něco chybí? Já tuhle potkala kamarádku, co si posteskla, že se jí rozšířila noha a musí tedy jet do Plzně shánět podzimní boty. Já doporučila TRISPORT Stříbro a ona mě odpálkovala, že tam mají jen sportovní věci! A tak jsem si řekla, že musím do éteru napsat, že už to dávno není pravda, mají tam totiž různé boty, sportovní, vycházkové, lodičky, sandály, kozačky atd.. A taky přezůvky. A teď i krásné podzimní kolekce.

Já to mám tak, že nejdříve nakupuji u stříbrských podnikatelů. Co nemají, objednají. Až, když to nemají dlouhodobě, tak teprve jedu nakoupit jinam. Mně je totiž líto, že v našem městě ubývají šikovní obchodníci jen proto, že každý řekne, "maj to drahý, jedu jinam, nebo pff - seženu lepší!! 

Zkuste se zamyslet, co takový podnikatel musí vše zaplatit: Zdravotní a sociální pojištění + daně + nájem za prostory + mzdy zaměstnancům včetně zdravotního, sociálního, dovolených a nemocenské, + nákup zboží nebo materiálů, ze kterého něco vyrábí. K tomu musí opět přidat daň a také navýšit cenu, aby sám měl výdělek a mohl zaplatit také energie, vodu, teplo a tak dále. Dovolená? Nemocenská?  Velmi obtížná záležitost! 

A tak můj vzkaz zní: podporujme naše šikovné řemeslníky, prodejce, podnikatele!

A tak jsme s kamarádkou udělaly pozitivní minivideo - podívejte se! 

VIDEO - PODZIM S TRISPORTEM STŘÍBRO