Regina Hudcová - ráda vyrábím různé dekorace i filmové rekvizity

31.01.2024

Regina Hudcová vyrábí svět fantazie

Jestli chystáte nějakou oslavu narozenin vašich ratolestí, tak bych tu pro vás máme skvělý tip. Vytvořte originální filmové rekvizity z jejich oblíbených filmů. Uvidíte, že děti budou nadšené a dlouho o své narozeninové oslavě vyprávět. A co třeba můžete vyrobit? Vezměte si příklad z paní Reginy Hudcové z Tachova. Ta vyrábí pro děti stále nějaké zajímavosti, zatímco dospělý syn dostal zlatou rybku oblepenou pravými dvacetikorunami, tak pro ty mladší ročníky vytvořila třeba peklo, nebo čarodějnický svět Harryho Pottera.


Tvořit můžete z různých materiálů

Připravte si předlohu a vydejte se do obchodu, kde prodávají věci na tvoření. Kromě štětců, nůžek, nože, lepidel budete ještě potřebovat modelovací polymerovou hmotu, kartony a papíry, různé typy barev. Světýlka na baterie, různé posypové třpytky, celofán, kousky látek i všelijaké doplňky z bižuterie, kterými celé dílo doladíte. A samozřejmě si připravte pracovní plochu s dobrým světlem, pusťte si třeba hudbu a mnohahodinová práce může začít!


Pohádky i strašidelné příběhy

A protože pohádková říše je nezměrná, můžete tvořit cokoliv znáte z filmů, knih, nebo si vytvořit i něco svého vymyšleného. Paní Regina Hudcová si vždy vymyslí jedno téma, jednou vytvoří svět Harryho Pottera, podruhé pekelné podsvětí s velkou pekelnou knihou a pergamenem, jako narozeninový dárek můžete vyrobit zlatou rybku nebo kouzelnou květinu. Poslechněte si zvukovou reportáž, kterou jsem s paní Hudcovou natočila:  Výroba filmových dekorací