S Kovoinox je dvoukřídlá brána s pohonem hračkou i pro laika

22.06.2024

Zámečníci a kutilové mají dnes k dispozici širokou škálu nástrojů a vybavení, které jim usnadňují práci a zvyšují efektivitu. Pracujete na velkém projektu? Nebo se jen věnujete drobným opravám v domácnosti? Kvalitní nástroje a správné komponenty jsou klíčem k úspěchu. Díky sortimentu Kovoinox zvládnete více, než jste si kdy troufali. Třeba osadit svépomocí nerezové zábradlí, nebo si udělat vlastní dvoukřídlou bránu i s pohonem.

Malé či velké projekty – nic není tabu, když máte přístup ke kvalitním polotovarům. Díky tomu se i z nezkušených stávají kutilové, pod jejichž rukama vzniknou díla jako od profíků. Směle se můžete pustit do zábradlí, ale klidně si i sestavit vlastní bránu s pohonem. Maximálně si k ní na pomoc přizvěte elektrikáře pro zapojení pohonu.

Nerezové zábradlí je nejen esteticky atraktivní, ale také odolné a praktické

Díky moderním komponentům je montáž nerezového zábradlí jednoduchá a zvládnete ji bez cizí pomoci. Na trhu jsou k dispozici komponenty pro zábradlí s lankovou, prutovou či skleněnou výplní. V nabídce Kovoinox najdete vše potřebné pro sestavení kvalitního zábradlí, od nerezových sloupů až po madla.

Dejte svému vjezdu na pozemek design a komfort automatizovaného otevírání

Pro ty, kteří hledají spolehlivé řešení pro své brány, nabízí Kovoinox komponenty pro samonosné posuvné a křídlové brány od renomovaných italských výrobců Nice a Key. Tyto značky jsou známé svou kvalitou a spolehlivostí, což zaručuje dlouhou životnost a bezproblémový provoz instalovaných bran. V nabídce Kovoinox najdete nejen pohony, ale i veškeré bránové příslušenství potřebné pro instalaci a údržbu. Samozřejmě rovněž polotovary pro samotnou výrobu brány, například kované polotovary.

Pohony dvoukřídlých bran: Jak si vybrat správný model?

Obvyklým řešením vjezdu na pozemek je dvoukřídlá brána – pohon je k ní dnes nezbytností. Proto se i pohony dvoukřídlých bran se staly nezbytným doplňkem moderního bydlení. Automatizace křídlové brány ušetří čas a zjednoduší každodenní život. Kovoinox nabízí pohony pro brány s různou šířkou křídel, ať už do 3, 4 nebo 7 metrů. Kvalitní pohony od výrobců Nice a KEY Automation zajistí spolehlivý a tichý provoz.

komerční sdělení