TURBO, ATMO i disko, bude festival Stříbro žije!

18.06.2024

Na svátek Petra a Pavla se můžete vydat na II. ročník festivalu Stříbro žije, a to do prostoru sportovního areálu Baník Stříbro. Tam se můžete vypravit s celou rodinou, na každého totiž čeká zajímavý program. Ten je rozdělen do tří sekcí, můžete mít vstupné na celý den, nebo si vyberete jen jednu část za nižší cenu.

 Začátek prázdnin popisuje organizátor Štěpán Marek. "Myslíme i na rodiny s dětmi, pro ty jsme připravili dětskou diskotéku a pěnovou párty v době od 12 do 15 hodin, vstupné činí 50 korun. A pak se rozjede hlavní program, zahraje skvělá skupina TURBO (originál), bude ATMO music a můžete tančit i s legendárním disco teamem Umakart & Hallogen a to vše v příjemném prostředí areálu TJ Baník Stříbro. Za celé hudební odpoledne plné zábavy zaplatíte v předprodeji 290 korun, tato částka zahrnuje samozřejmě kompletní program už od 12. hodiny," uvedl Štěpán Marek s dodatkem, že na místě je vstupné dražší.

Zatímco dětský program začíná 29.6. v pravé poledne, hlavní je naplánován od 15.30 hodin a po skončení akce platí ještě vstupenka na after párty do Marko klubu na stříbrském náměstí.

"Naším cílem je, aby si host každého věku z tohoto dne odnesl příjemný kulturní a společenský zážitek a abychom prostě dokázali, že Stříbro umí žít," dodal Marek

Více informací a koupě vstupenky na www.stribrozije.cz