Unikátní projekce na letišti v Líních

11.06.2024

Prožijte příběh Mavericka na vlastní kůži! International Road Movie Festival zve na unikátní projekci na Letišti Líně. Projekci kultovního snímku Top Gun na Letišti v Líních nabídne 26. června v rámci předfestivalového doprovodného programu plzeňský International Road Movie Festival. Hangár letiště, jehož historie se začala psát již v 50. letech minulého století, ožije bohatým kulturním programem a vy u toho nesmíte chybět! 

Prožijte znovu neskutečný příběh Mavericka v podání Toma Cruise a zjistěte, zda bude schopen zkrotit svou divokou povahu a získat tak nejen prestižní trofej školy Top Gun, ale i srdce milované dívky. TADY GHOSTRIDER, ŽÁDÁM O POVOLENÍ NÍZKÉHO PRŮLETU Hangár bude pro návštěvníky otevřen již v odpoledních hodinách. Pro milovníky filmu a také adrenalinu organizátoři připravili několik variant, jak si den společně s International Road Movie Festival užijí. V prostorách letiště i samotného hangáru mohou návštěvníci obdivovat přehlídku hned několika letadel, doplněnou o odborný výklad. Před samotnou projekcí filmu si můžete užít nejkrásnější pohled na svět z výšky! Festival totiž nabízí k zakoupení také varianty vstupenek se seznamovacím letem - start je přímo z letiště Líně. "Pro největšího fanouška nabízíme navíc vstupenku na festival s jednosměrnou leteckou cestou z letiště v Kladně. Na vlastní kůži tak může prožít svoji vlastní road movie v oblacích." - vyzývá milovníky létání výkonný ředitel festivalu Václav Martinovský. Tohle vše nese na svých křídlech společně s organizátory letecká škola Aviatický klub, nabízející kompletní profesionální pilotní výcvik z nelétavce až do kokpitu dopravního letadla a škola Ultralight Masters, která Vás naučí létat rekreačně a umožní Vám vidět svět právě z ptačí perspektivy. Projekce filmu začne od 20 hod. Občerstvení a skvělé drinky od Fred bistro, které vás vynesou do oblak, si můžete vychutnat po celou dobu akce v prostorách areálu. 

O hudební program se od 17 hod postará Zlejdildo, afterparty s DJ´s bude pokračovat také po filmu. Vstupenky, akreditace a festivalová aplikace Vstupenky na projekci jsou již v prodeji na www.irmf.cz a to od 390 Kč. Cena vyhlídkového letu je od 1500 Kč pro jednu osobu a nebo od 3000 Kč pro tři osoby plus pilot. 

Aneta Sklenářová

ilustrační foto: Vladimír Novotný