VODU VŠEM A NEŽEŇTE PSY NA ROZPÁLENÉ CHODNÍKY!
Některé lidi je zbytečné upozorňovat, neboť je to prostě napadne, že v těchto horkých dnech jsou chodníky i silnice horké. A že ptáci, hmyz, ale i zvířata hledají vodu, která v mnoha místech prostě vyschla..

Proto prosím, všechny rozumné lidi, dejte kolem domu nebo cest misky s vodou a každý den ji obměňujte! Věřte mi, němé tváře sice neumí mluvit, aby vám poděkovali, ale můžete jim hodně pomoci - možná dokonce zachránit život. A že je nouze, to nasvědčuje i to, že ke mně na zahradu začali chodit zajíci k vodní nádrži, všechno možné ptactvo, ježek atd..
Je dobré dát do misky i dřívko nebo kámen, drobný hmyz má tak šanci se napít a neutopit.
Stačí tak málo - váš soucit!
Děkuji!