Zazvoňte na Zvonkovou - umí léčit nejen tělo!

09.11.2023

Dnes jsem se vydala za Petrou Zvonkovou. Protože i já, ač jsem trochu živelná, občas potřebuji pomoci. A to nejen s tělesnou schránkou, ale i s tou duševní. Paní Petra umí pomáhat v obojím. Dostala do vínku zvláštní dar. Ve středověku by ji za to upálili jako čarodějnici, ale dnes je to vítaná schopnost, kterou má málokdo. 

Zabývá se totiž léčitelstvím, energií bylin, psychosomatikou, ozdravnými masážemi, kraniosakrální terapií, zdravotním cvičením – Jóga, Pilates, astrologií, numerologií, duchovnem, kdy dochází k odstranění špatných energetických bloků a zápisů na úrovni naší duše. Jak se to dělá? Musela jsem se jí na to zeptat.

Tolik úžasných schopností a máte plno skvělých výsledků! Jak to děláte?   Snažím se propojovat naše fyzické tělo s tím jemnohmotným. Jednodušeji řečeno propojit naše srdce a mysl, aby táhli za jeden provaz a byly v souladu.

A to jde o jakou metodu, když byste to měla jednoduše popsat?   Jednoduše by to lidi nazvali čínskou léčbou. A trefili by dobře. Věnuji se východní medicíně a její filozofii, kterou propojuji i s naší západní, přece jen v dnešní době žijeme v jiném prostředí a naše potřeby i nastavení jsou rozdílnější, než tomu bylo před tisíci lety. A právě k tomuto propojení jsem našla i jedinečné BADY fytoprodukty spojující oba světy, umění a vědu.

Takové vnímání je skutečně darem, jak dlouho se tomu věnujete?  Já už od malička miluji přírodu, její dary, skromnost, trpělivost, pokoru. Obdivuji ten její přirozený koloběh, který dokáže ozdravit nemocné srdce, duši i mysl člověka. Tedy, pokud se však sám člověk dokáže zastavit, ponořit se do její hloubky, a tím pochopí celý smysl bytí – žití.

Jak tedy léčíte?   Cesta ke zdraví, správnému propojení srdce, mysli a duše je mnohdy nelehký úkol, často karmický, rodový. Čím více bylo ublíženo našemu srdci, tím více ho máme uzavřené, a tak nastupuje do popředí naše ego, naše mysl a odpojujeme se od svého poslání duše. Poté přichází nemoc, oslabení a tělo se nás pokouší vrátit zpět. Bez otevření svého srdce, pochopení souvislostí, hloubky bytí, nejde dojít k pevnému zdraví ani k naplněnému radostnému životu. Ke svým klientům tedy přistupuji nejen z pohledu fyzického těla, ale rovněž i z pohledu psychosomatického a duchovního. Pomalu odstraňujeme ty nezdravé slupky, jako, když loupeme cibule, tělo se postupně zbavuje zátěže a dochází ke zharmonizování srdce, mysli i duše.

Takže dle čínského Jin a Jang?   Tak, na této cestě používám fytokompozice založené na teorii pěti základních prvků, jádru tradiční čínské medicíny a symbiotické rovnováze energií Jin a Jang a zdravého rozproudění energie Čchi.
Každý člověk má jinou vrozenou konstituci, určité oslabení, nedostatek a nebo naopak nadbytek energie v jednom z pěti elementů . Element voda – ledviny, močové cesty. Element dřevo – játra, žlučník. Element oheň – srdce, tenké střevo, mozek, mícha, trojitý zářič, cévní systém. Element země – slezina, žaludek, slinivka. Element kov – plíce, tlusté střevo.

Když už tušíte, o jaký problém jde, jak vyberete pomoc či lék?   Na základě diagnostiky a sestavení kódu matrice zdraví, vysvětluji lidem příčinu jejich fyzického i psychického oslabení a společně pracujeme na ozdravení celého organismu, na jeho zharmonizování. Každý jsme originál, není jeden recept, jeden směr a přístup terapeuta ke klientovi by měl být vždy individuálně originální.

Zní to krásně, jak Vás mohou čtenáři kontaktovat?    Můžou mi zavolat na tel: +420 733 321 110, pokud nevezmu - poslat sms, ozvu se.  Nebo mi mohou napsat na zvonkovapetra@atlas.cz.    

Webové stránky:  https://petrazvonkova-tcm.cz/